Portföy Description

Proje Detayı

Firma: Seo Bursa

Yıl: 2023

Çalışma Süresi: 8 Ay

Hizmet: İç Seo Çalışması

Başarı Oranı: 97%

İç seo olarak tanımlanan çalışma, mevcut websitesinin iç yapısının, arama motoru algoritmasına uygun hale getirilmesidir.

On Page SEO (Site İçi SEO), web sitenizdeki sayfaların her birinin tek tek en ince detayına kadar optimize edilmesi ve arama motoru uyumlu içeriklerle donatılmasıdır. Sektör, hedef kitle, anahtar kelime ve web sitenizin analiz edilmesi sayesinde organik trafiğinizin olabildiğince arttırılmasını; başta Google olmak üzere Yandex ve diğer tüm arama motorları sıralamalarında daha yukarılara çıkarılmasını hedeflenmektedir. Tüm site içi çalışmaların sonucunda da kaliteli ve optimize edilmiş kodların kullanıldığı bir web sitesi ile müşteri sayınızın ve iş potansiyelinizin artması sağlanır.

Aynı zamanda site içi SEO düzenlemelerinin yapılması işlerinizi tanıtmak için yapacağınız diğer hareketleri de minimum düzeye indirir. Çünkü aramalarda iyi optimize edilerek yukarılarda çıkan kaliteli bir site; müşterinin sizi fark etmesini sağlayacak; ürünlerinizi ve hizmetlerinizi ilk elden görme fırsatını sağlayacaktır.

Portfolio Image