Web Tasarımın Püf Noktaları

Mobil uyumlu olan (responsive tasarım), Dikkat çekici ve özgün bir arayüz tasarımı, Kullanıcı deneyimlerine göre tasarımı geliştirilmiş, Yönetilebilir ve yönetimi kolay, Arama motoru optimizasyonuna en iyi şekilde cevap verebilen, Tüm cihaz ve tarayıcılarda sorunsuz çalışan, Formula 1 aracı kadar hızlı, W3C kurallarına uygun temiz ve sıkıştırılmış kodlama, Gereksiz kaynak kullanımlarından kaçınılmış, SEO alt yapısına uygun kodlanmış bir web sitesi

Eğer yukarıda belirtirlen maddelere uygun bir web siteniz yoksa, bir çok konuda eksik kalacaksınız demektir. Örneğin web sitesini yaptırdınız ve işinizi büyüttünüz. SEO çalışması ile web sitenizi üst sıralara taşımak istiyorsunuz, eğer web sitenizin alt yapısı SEO'ya uygun değilse, ya alt yapı düzenlemesi yada yeniden bir web sitesi tasarımı yapmanız gerekebilir.

Tasarımsal olarak mükemmel bir web sitesi firmanızı internet ortamında olduğundan bile daha kurumsal görünmesine imkan sağlayabilir. Sitenizi ziyaret eden kullanıcıları sıkmadan, doğru ve akıcı bilgiler vererek aynı zamanda kurumsal yapıdan ayrılmadan bir tasarımla karşılamalı.

Web sitenizle ilgili yukarıda belirtilen maddeler ile ilgili endişeniz varsa, bizimle iletişime geçiniz. Web sitenizin ücretsiz analizini yapalım.

Post Image
Mobil uyumlu olan (responsive tasarım)
Dikkat çekici ve özgün bir arayüz tasarımı
Tüm cihaz ve tarayıcılarda sorunsuz çalışan